Vajza shqiptare. Emra shqip per vajza 2019-04-20

Vajza shqiptare Rating: 9,6/10 598 reviews

Emra shqip per vajza

vajza shqiptare

Jam 40 vjeçe e bukur në pamje dhe në shpirt, kërkoj një shok të më ndihmojë në çdo drejtim. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Arrestohet në Kosovë Gresa Kraja, vajza e akademikut Mehmet Kraja, njëherësh ish-asistentja e presidentes Jahjaga. Jam në kërkim të një personi për një lidhje serioze mosha 55 deri 57 vjec personi të jetë i sinqertë jo mashtrus. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Gazeta KosovaPress Gazeta Kosova Press eshte nje e perditshme e pavarur e shtypit kosovar e cila ka nje numer te larte lexuesish. Kërkoj një lidhje serioze me një zotëri të jetë nga Dr.

Next

Vajza dembele

vajza shqiptare

Yllka nga Tirana 53 vjeçe, shumë seiroze, dhe me kulturë qytetare, e kompletuar në çdo drejtim me ekonomi të mirë. Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Po le numer tel ne gazete. Kryeredaktor i kesaj gazete eshte Bledi Kasmi. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Ajo eshte gazeta e Partise Demokratike te Shqiperise me lajme politike kryesisht te djathta dhe me informacione interesante. Tek unë do të gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri.

Next

Vajzat E Diellit

vajza shqiptare

Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Interesi im është edhe per ate mashkull qe sben femije theksoj per ate qe do familje jo aventura pasi sbejn pjes ne trurin tim. Gazeta Celesi Gazeta Celesi eshte gazeta informative shqiptare qe ndihmon cdokend te gjeje punen, apartamentin, banesen , dyqanin , makinen apo edhe pushimet e deshiruara. Ju deshirojme suksese ne kerkimet tuaja. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. E theksoj serioz dhe të dijë te respektoje nje femer sìgurìsht jo pabuksa po në gjendje tek te 40-tat. Uroj me shpirt të ketë dhe për Jolen një njeri të kalojë jetën me të.

Next

Vajza e patave

vajza shqiptare

Gjithashtu mund te viheni ne kontakt te drejtperdrejte me mjeke specialiste te fushave te ndryshme. Pervec ketyre te rejave ne kete gazete do te informoheni edhe per oferta turistike,mundesi punesimi, apartamente ne shitje etj. Nr kontakti 00 355 4 35 91 04 Gazeta Ekspres Gazeta Express eshte nje gazete me permbajtje shume te zhvilluar lajmesh nga politika,ekonomia, rajoni dhe bota. Kerkoj te lidhem me nje zoteri serioz dhe korrekt te moshes nga 50 deri 60 vjec si dhe të me ndihmoj nga ana ekonomike. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite.

Next

Vajzat E Diellit

vajza shqiptare

Emrat shqip ne kete faqe jane te renditur sipas alfabetit dhe gjithashtu secili emer permban nje spjegim apo kuptim te emrit perkates. Ne coftese jeni duke kerkuar emra per djem ose emra per vajza, ju gjindeni momentalisht ne faqen qe do ju informoj rreth emrave shqip modern. Lini numrin tuaj të telefoni në gazetë për komunikim të mëtejshëm. Të jetë serioz jo karagjoz. Kerkoj njeri me pune dhe intelekt dhe ti marri jetes me te miren e saj.

Next

Seriale Shqip TV

vajza shqiptare

Tek une dote gjeni sinqeritet korrektesi rrespekt dashuri. . . Ky produkt bimor i kaltert i sjelle keto rezultate: 1. Vetem aì qe plotëson kushtet te dergoj sms në këtë nr. Të jetë njeri familjar, i rregullt, serioz, larg alkolit, dhe bixhozit etj.

Next

Emra Shqip

vajza shqiptare

Oda Ekonomike e Kosoves e ka shpallur gazeten Kosova Press nder faqet me te lexuara dhe te pelqyera. . Ju lutem shumë të më kthejnë përgjigje vetëm ai që plotëson kushtet e njoftimit, që është i interesuar vetëm për martesë, jo tallje. Faqja jone ndahet ne disa rubrika, e para quhet emra per djem, e dyta emra per vazja dhe e fundit eshte ajo e cila permban emra musliman, perkatesisht emra fetar. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë. Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit.

Next

Seriale Shqip TV

vajza shqiptare

Informohuni online ne faqen zyrtare www. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,. Kërkojm një djalë që të ketë si qëllim vetëm martesën të jetë 40 vjeçe e divorcuar, dorë e bardhë të mos ketë fëmijë, të jetë i vuajtur dhe jo mashtrues të mos jetë nga Jugu. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë. Më njoftoni duke lënë numrin tuaj të telefonit në gazetë. Jam 24 vjec e beautiful, dhe mbi gjithcka dua të jetë me nivel familjar.

Next

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

vajza shqiptare

Botimi i pare i kesaj gazete eshte 11 Maji i vitit 1991 nga 2 bashkepronaret Nikolle Lesi dhe Aleksander Frangaj. Thjesht na kontaktoni përmes dhe ne do ju ndihmojmë. Burri i motrës më ka ngacmuar kur ishim me pushime. Apartamenti ofrohet me qira i arreduar. Sipas raportit policor të siguruar i publikuar nga mediat, vajza e akademikut Mehmet Kraja, përveç substancës narkotike që ishte munduar ta fshehë, ishte edhe nën ndikimin e alkoolit në mbi 1 promilë.

Next

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

vajza shqiptare

Jam 37 vjeçe, beqare me shkolle te larte dhe punoj ne Tirane. Kjo rrjetfaqe do te mundohet te ju ofroj emra te cilet jane modern dhe do te freskohet kohe pas kohe. Trupi Dhe Shendeti Revista Online Trupi Dhe Shendeti eshte nje reviste me informacione ne gjuhen shqipe rreth shendetit, bukurise, dietave dhe ushqimeve. Duke qene se gjuha angleze eshte bere e mirenjohur ne Shqiperi duke u studjuar qe ne shkolle fillore u mendua qe kjo gazete te informonte me lajmet dhe te rejat javore qe ndodhin ne Shqiperi dhe Ballkan. Jam një vajzë e thjeshtë shkodrane, 35 vjeçe, kërkoj një djalë që të jetë deri në moshën 45 vjeç, të njihemi dhe të krijoj familje, të mos ketë vese të këqia, të jetë me punë. Të mos ketë njeri në ngarkim edhe unë nuk kam. Kush plotëson këto kushte të këtij njoftimi të lërë numër telefoni në gazetë.

Next